Connecting...

Back to results list

Junior PL/SQL Programmer / Analyst - Power Sector

Location: WARSAW Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: 3 months ago Reference: 3071687
Dla naszego klienta, dużego operatora z branży dystrybucji energii elektrycznej, poszukujemy programisty/analityka z obszaru Business Intelligence związanego z bazami i analizą danych pomiarowych w sektorze energii.

PROGRAMISTA APLIKACJI PL/SQL - ANALITYK W BRANŻY DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie bazami danych i rozwijanie systemów oraz aplikacji do administracji danymi z pomiarów przesyłanej energii elektrycznej;
- Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań do istniejącego systemu - po analizie oczekiwań biznesowych;
kontakt i ścisła współpraca z usługodawcami aplikacji i rozwiązań IT.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne);
min. 3 letnie doświadczenie w zakresie administrowania systemami/aplikacjami;
- Wiedza w obszarze programowania PL/SQL / baz danych Oracle;
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Samodzielność i zorientowanie na cele oraz oczekiwania biznesowe;
- Dużym atutem będzie doświadczenie w branży energetycznej (operatorów/dystrybutorów energii elektrycznej, gazu i produktów paliwowych, a także dostawców rozwiązań IT dla tego sektora).

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w uznanej i solidnej spółce z branży energetycznej;
- Ppiekę medyczną;
- Szkolenia;
- Stabilne warunki zatrudnienia;
- Możliwości rozwoju;
- Przyjazną atmosferę pracy.