Back to results list

java fejlesztő

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3044549
Egyedi alkalmazás fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior Java Fejlesztő

Feladatok:
•Web-es projektben (portál és on-line alkalmazás) szoftvertervezés, technológiai megoldások kidolgozása (alternatívák elemzése), megvalósítása, tesztelése, üzembe helyezése.
•Meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében, valamint új projektek megvalósításában való részvétel.
•Új komponensek fejlesztése, tesztelése, dokumentálása.
•Egyedi fejlesztési szoftverek készítése, fejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban.
•Együttműködés a fejlesztői csapattal, junior fejlesztők irányítása.
•Új technológiai lehetőségek felismerése, kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából.

Elvárások:
•Legalább 2 éves programozói tapasztalat Java, Java EE.
•Jártasság az alábbiak közül minél több témában előnyt jelent:
oJ2EE: EJB, JAX-WS, JSF, JPA, JMS
oOracle technológiák: (JDBC, Hibernate ismerete), ADF, WebLogic, DB, PL/SQL
oJMS, IBM MQ
oMS Active Directory, LDAP
oSOAP, XML, XSLT, WebService technológiai tapasztalatok
oJDeveloper, Eclipse
oSubversion, CVS, SVN
•Szakmai tanulási hajlandóság, új technológiák követése.
•Objektum orientált programozás.
•Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség a változásokhoz.
•Igény és képesség az önálló munkavégzésre.
•Csapatmunkában történő hatékony részvétel.

Előnyök:
•Angol nyelvtudás
•XML API-k fejlesztése, PrimeFaces/IceFaces ismerete.
•HTML/JavaSript, CSS ismeret, tapasztalat.
•Alkalmazás szerver, middleware technológiák területén szerzett tapasztalat.
•Verziókezelő rendszer ismerete.
•Pénzintézeti projektekben való részvétel.

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű, hosszú távú együttműködés.
•Dinamikus, fiatalos csapat
•Szakmai fejlődési lehetőség.

Lokáció:
Budapest

Elérhetőség:
Seres Rita
rita.seres@reedglobal.com
+36 1 8833 514