Back to results list

Java Developer

Location: CZECH REPUBLIC Salary: 600000.00 - 1000000.00 CZK Per Annum
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3059971
Popis pozice:

• Vývoj hlavního pobočkového systému banky
• Vývoj v Agile teamu
• Správa aolikací pro zaměstnance banky i koncové zákazníky
• Rozvoj vývojových nástrojů

Požadavky:

• Základní znalost programovacího jazyka Java
• Ochota zapojit se do týmu – vývoj za pomocí agilní metodiky
• Znalost dalších technologií výhodou, např.: GIT, Maven..
• Základní znalost Anglického jazyka

Nabízíme:

• Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní banky a především v přátelském kolektivu
• Prohloubení technických znalostí zajímavých technologií a oblastí (Wicket, Spring, PrimFaces, Maven, Docker, Continuous Integration)
• Výrazný prostor prosadit své nápady a vize
• Možnost osobního a profesního růstu
• Bankovní a zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 3 dny sick-days, stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, atd.)

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.
Všechny pozice obsazované REEDem zároveò najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpoøte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovìdí na tento inzerát èi zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajù v souladu se zákonem è. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajù.

Zdeněk Breburda
Principal Recruitment Consultant
REED Technology
Palladium, náměstí Republiky 1078/1, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Mob: +420 702 118 603
www.linkedin.com/in/zdenekb
zdenek.breburda@reedglobal.com