Back to results list

Java Developer

Location: Prague Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 2 months ago Reference: 3138914
REED hledá Java Developera pro českou technologickou společnost zabývající se inovacemi a vývojem softwarových a hardwarových řešení pro oblasti zdravotnictví, telekomunikace či automobilového a leteckého průmyslu. Velmi úzce spolupracují se špičkovými technickými univerzitami a výzkumnými laboratořemi v celé Evropské unii. Jejich projekty realizují po celém světě.

Co budete dělat:

• Pracovat v týmu 2-6 kolegů, společně se budete řídit
  Scrumem
• Součástí agendy bude také analýza zákaznických požadavků
• Spolu s kolegy se budete podílet i na návrhu řešení
• A samozřejmě půjde především o vývoj aplikací
• Vytvářet budete i Unit testy
• Při komunikaci se zahraničním klientem využijete i své
  znalosti angličtiny
• A pokud budete chtít, budete mít možnost i vyjet do zahraničí
  (v rámci Evropy)

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání technického směru nebo
  středoškolské s několikaletou praxí v oboru
• Alespoň školní praxe s programováním v Javě, u seniorních
  pozic min. 3 roky praxe
• Ochotu pracovat v týmu
• Dobré analytické myšlení i komunikační schopnosti
• Znalost angličtiny (využijete pro psaní dokumentace, e-mailů
  a také pravidelných telefonátech s klientem)

Co nabízíme:

• Budete pracovat v příjemných moderních kancelářích, velké
  openspace u nás nenajdete
• Na přátelskou firemní kulturu, kde si tykáme
• Na týmovou spolupráci s fajn kolegy, se kterými budete rádi
  trávit čas i mimo projekt
• Budeme Vás podporovat ve sportovních aktivitách (máme i
  multisport karty)
• Zaměstnáni budete v rámci pružné pracovní doby se
  smlouvou na dobu neurčitou
• Rádi Vás podpoříme i v dalším vzdělávání
• Odpočinout si můžete na dovolené v průběhu 5 týdnů v roce
• Přispějeme Vám na penzijní připojištění a samozřejmě na
  stravenky

Lokalita: Praha
Nástup: záleží na dohodě
Plat: dle zkušeností

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Lima Pozanová
IT Recruitment Consultant
Email: lima.pozanova@reedglobal.com
Mob: +420 725 826 428
www.linkedin.com/in/lima-pozanová/