Back to results list

Java Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 2 months ago Reference: 3110966
Java fejlesztő

Feladataid lesznek:

• Részvétel hazai és nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben
• Meglévő és új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részévétel
• A projekt / részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
• Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
• Junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
• Code review-k megszervezése és vezetése
• Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
• Új technológiák kutatásában való közreműködés

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemzőek Rád:

• Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség vagy hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
• Legalább 2 év J2EE tapasztalat,
• Java technológiák: Spring, JMS, JPA, Hibernate
• Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy, JBoss
• Adatbázis ismeretek,
• Angol nyelvtudás

Előny:
• JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf
• NoSQL (MongoDB) jártasság

Amint kínálunk Neked:

• Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
• Motivált, magasan kvalifikált kollégák
• Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
• Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
• Fejlődési lehetőség akár több platformon is
• Cafetéria a próbaidő után