Back to results list

Java developer

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: , Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: X3-384217

Partnercégünk nemzetközi szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozik szolgáltatásmenedzsment folyamatokra szakosodva. Megbízónk új kollégát keres csapatába az alábbi pozíció betöltésére: Java fejlesztő

Az új munkatárs feladatai lesznek:

Szoftverfejlesztőként egy scrum csapat tagja leszel, ahol együtt dolgozol néhány másik fejlesztővel, egy designerrel, egy scrum masterrel és egy tesztelővel. Náluk a szoftverfejlesztők munkája nem csak programozásból áll, így a kódoláson kívül neked is számos egyéb feladatod és felelősséged lesz. Részt veszel majd a projektek előkészítésében, megtervezésében. Előfordulhat, hogy egy adott cél elérése érdekében több csapatnak is együtt kell működnie, ilyenkor jól jön, ha segíteni tudsz ennek minél hatékonyabb lebonyolításában.

Az implementáció során nagy hangsúlyt fektetnek a kódminőségre, ezért gyakran veszel majd részt pair programmingban és code review-kban. Tapasztalt fejlesztőként szereped lesz az újoncok mentorálásában is. Fontos, hogy jól és érthetően tudj magyarázni.

A csapatodban folytatott munka mellett lehetőséged van csatlakozni különböző community-khez is, ahol a közösen indított projekteken dolgozhatsz együtt a hozzád hasonló érdeklődési körű munkatársakkal. Például: frontend, database, AI, security, agile community, stb.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • legalább 4 év tapasztalattal rendelkezel Java 8,11 vagy JavaScript nyelveken
  • nyitott vagy backend és frontend fejlesztésre is
  • szenvedélyed a szoftverfejlesztés
  • fontos számodra, hogy a forráskód könnyen érthető és karbantartható legyen
  • jól kommunikálsz és folyékonyan beszélsz angolul
  • előny, ha van tapasztalatod mind Java, mind JavaScript nyelveken, van DevOps tapasztalatod és dolgoztál már Agile környezetben

Amit a cég nyújt:

  • Szabadságot a munkádban
  • Innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
  • Fejlődési lehetőségeket: két hetente egy napot személyes fejlődésedre fordíthatsz, lehetőséged van konferenciák látogatására is (évente egyszer saját konferenciát is szervez a cég)
  • Nemzetközi munkakörnyezet: napi szinten kommunikálnak holland és német munkatársaikkal
  • Nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
  • Értékek, amiket képviselnek: szabadság, bizalom és felelősség
  • Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozik a cég, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetnek a termékük minőségére és használhatóságára.
  • Cégük egy gyönyörűen felújított irodában található, Budapest központjában, a Fővám tér közelében. A légkör családias, ezért ha kérdésed van, mindig számíthatsz munkatársaid segítségére. Ezen kívül számos lehetőséget biztosít a cég személyes fejlődésedre is.
  • Látogass el a cég irodájába, ha jelentkezés előtt szeretnél körbe nézni náluk! Egyeztessünk időpontot, és szívesen körbe vezetünk, egy kávé mellett pedig a felmerülő kérdéseidre is örömmel válaszolunk!

Lokáció: Budapest, V. kerület

Kontakt:

Dobai Gréta / Greta.dobai@reed.com / Tel: +36 1 8833 514