Back to results list

Java Developer

Location: Praha Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 2 months ago Reference: 3066496
Náš klient propojuje IT s byznysem a hledá někoho, kdo bude vyvíjet v Javě nový globálně šířený produkt, dominujicí na poli financí, a zároveň se stane dobrým parťákem v týmu, který se soustředí na systémy pro optimalizaci procesů v bankovnictví. Společnost vystupuje na trhu téměř 25 let a neustále sleduje nové technologie a zároveň si drží svoji tradici.

Náplň práce:

• Vývoj robotické aplikace v Javě
• Participace na návrhu architektury
• Odpovědnost za implementaci produktu a realese v pravidelných cyklech
• Spolupráce s ostatními pofesionály

Váš profil:

• Zkušenosti s vývojem v Javě (frontend a backend)
• Znalost technologií, jakými jsou například Spring, Tomcat, Jenkins, Mavel, Oracle, JavaScript a další
• Chuť se neustále zlepšovat a vzdělávat ve svém oboru

Co Vás čeká:

• Atraktivní platové podmínky
• 5 týdnů dovolené
• Systém Cafeteria
• Stravenky
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost home office
• Osobní růst a zvyšování odbornosti

Lokalita: Praha

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.
Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Lima Pozanová
IT Recruitment Consultant
Email: lima.pozanova@reedglobal.com
Mob: +420 725 826 428
www.linkedin.com/in/lima-pozanová/