Back to results list

IT Support Engineer

Location: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Salary: , Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: about 2 months ago Reference: X3-379305

Zajímají tě dynamicky se rozvíjející IT technologie? Tvým cílem je se učit, zdokonalovat své zkušenosti a rychle růst jak osobnostně tak technicky? Tak čti rozhodně dál!

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory uživatelům na místě i vzdáleně
  • Řešení incidentů a spolupráce s týmem IT podpory
  • Údržba a diagnostika HW
  • Poskytování podpory infrastruktury a provádění změn v infrastruktuře
  • Zaškolování uživatelů a příprava uživatelských příruček

Technologie:

  • Active Directory
  • Cloudové aplikace (MS Azure)
  • MS Office 365
  • sítě (TCP IP, DHCP, DNS, Wi-Fi, WAN)
  • mobilní operační systémy (Android a iOS)
  • metodika ITIL

Náš klient nabízí:

  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba (10:00-15:00 core) s možností občasného home office
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně
  • Stravenky (100 Kč)
  • Dovolená navíc a sick day
  • Cafeteria, Multisport Card
  • Odborné i jazykové kurzy

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Tereza Šrámková, REED – IT & Technology
+420 607 005 510; tereza.sramkova@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.