Back to results list

IT Recruiter

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Posted: about 2 months ago Reference: X3-456891

IT Recruiter kollégát keresünk partnercégünk csapatába.

Amit kínálnak:
• Csapatszellem, amit a különböző karakterek csak erősítenek
• Tudásmegosztás és folyamatos fejlődés
• Transzparencia
• Egymás sikereinek elismerése
• Home office lehetőség
• Családbarát munkahely, rugalmas munkaidő, amit egyénileg alakíthatsz
• Hosszú távú karrierlehetőség és szakmai önállóságot

Feladatok:
• Toborzási-kiválasztási projektek kezelése: álláshirdetések megírása és kihelyezése, sourcing, CV-k szűrése, telefonos előszűrés és interjúztatás, jelölt management,
• Megfelelő jelöltek felkutatása, álláskereső portálok, közösségi háló és ATS adatbázis használat,
• LinkedIn recruiter eszköz alkalmazásának bevezetése, napi szintű alkalmazása,
• Kreatív, hatékony toborzási módszerek felkutatása, bevezetése, toborzás kiválasztás projektekben való aktív részvétel (pl. vállalati karrier oldal megújítás, munkáltatói arculatépítés),
• Együttműködés a szakterületi vezetőkkel
• Toborzáshoz-kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztráció, riporting.

Elvárások:
• Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél End-to-end IT Recruitment területen, agency vagy céges oldalon
• Szereted a pörgést és a kihívásokat nap, mint nap
• Az akadályokat kreatív inspirációként éled meg
• Motivált vagy és nyitott a változásokra
• Hatékonyan kommunikálsz különböző csatornákon az IT szakemberek felé
• A kiválasztási technikádnak köszönhetően nem csak szakmai szempontok alapján választod ki a leendő kollégákat
• Szívesen dobsz be ötleteket
• Jól kommunikálsz a szakmai kollégákkal és az ügyfelekkel is
• Beszélsz angolul