Back to results list

IT Projektvezető

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3065340
Innovaty, mobilfizetésekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk új kollégát IT projektvezető pozícióba

Feladataid lesznek:
• Projektek levezénylése
• Követelmények és technikai specifikációk dokumentációja
• Informatikai rendszerek fejlesztésének támogatása az üzleti területek igényeinek elemzésével, tervezésével és dokumentálásával
• Az üzleti igényekre megvalósítási javaslatok, alternatívák kidolgozása és kommunikálása
• Folyamatos együttműködés a fejlesztői csapatokkal, valamint a UI és UX csapatokkal
• Erőforrás gazdálkodás
• Határidők és a költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása
• Projekt célok megvalósulásának biztosítása, akciótervek készítése
• Projektek technikai megvalósíthatóságának vizsgálata, IT technológiai háttér biztosítása
• Integrációs tesztek irányítása, támogatása
• Változásmenedzsment kezelése
• Kockázatkezelés
• Új projektek indításának tervezése
• Döntés előkészítő javaslatok készítése, a megoldási javaslatok prezentálása
• Folyamatos és rendszeres kapcsolat az üzletfejlesztési és IT területtel
• Kapcsolattartás külső partnerekkel és szállítókkal
• Fejlesztési dokumentációk véleményezése

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemzőek Rád:
• Projektvezetési módszertanok ismerete
• Mobil alkalmazás fejlesztési projektekben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
• Alkalmazásfejlesztési projektekben legalább 2 éves, projektvezetői tapasztalat
• Legalább 2 éves, informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmény értékelésének képessége)
• Eszkalációk hatékony kezelése
• Kiváló elemzői és szervezői készség
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
• Jó konfliktuskezelési, problémamegoldó és együttműködési képesség

Elérhetőség:
Ravasz Borbála
borbala.ravasz@reedglobal.com
06 1 8833-511