Back to results list

IT Business Analyst

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3065316
Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?
Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresünk egy újító és elszánt szakembert:

Feladataid lesznek:

• Informatikai rendszerek fejlesztésének támogatása az üzleti területek igényeinek elemzésével, tervezésével és dokumentálásával
• Informatikai alkalmazásfejlesztési igények felmérése, elemzése
• Az üzleti igényekre megvalósítási javaslatok, alternatívák kidolgozása és kommunikálása
• A cég informatikai rendszereinek és rendszerkapcsolatainak tervezése
• Fejlesztési dokumentációk véleményezése
• Követelmények és technikai specifikációk dokumentációja
• Együttműködés az UI és UX csapatokkal
• Folyamatos együttműködés a fejlesztői csapatokkal
• Üzleti igények megértése és beépítése a leszállításra kerülő megoldásokba
• Folyamatos kapcsolattartás az üzletfejlesztéssel és az IT területtel
• Döntés előkészítő anyagok készítése, megoldási javaslatok prezentálása

Téged keresünk, ha az alábbiak jellemzőek Rád:

• 2-4 éves, informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Mobil alkalmazás fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
• Kiváló elemzői és szervezői készség
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
• Konfliktuskezelési képesség
• Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
• Terhelhetőség és rugalmasság
• Agilis módszertan ismerete

Amint kínálunk Neked:
• Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
• Motivált, magasan kvalifikált kollégák
• Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet

Elérhetőség:
Ravasz Borbála
borbala.ravasz@reedglobal.com
06 1 8833-511