Back to results list

Identity and Access Management Developer

Location: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Salary: , Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: X3-388475

 Hledáme backend developera, který pracuje se C#/ .NET a chtěl by se dále učit .NET IQ. Pokud máte zkušenosti s Linux, cloudovými aplikacemi a máte výbornou angličtinu, mohla by tohle být pozice právě pro Vás. Zašlete nám své CV.

Náplň práce:
• Vývoj, údržba a starost o bezpečnost uživatelských účtů (Identity and Access Management)
• Spolupráce na různých projektech spojených s Identity and Access Management
• Použití technologií: C#, .NET, Linux, Azure, AWS, .NET IQ, Confluence, Jira

Co byste měl mít:
• Znalost C#, nebo .NET
• Znalost .NET IQ je velkou výhodou, případně chuť se na tuto úroveň posunout
• Zkušenost se správou uživatelských účtů
• Zkušenost s prací na Linux
• Ovládat práci s cloudovými aplikacemi Azure, nebo AWS
• Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Náš klient nabízí:
• Krásné kanceláře v centru Brna
• Benefitní balíček
• Cafeteria benefity
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Home Office
• Zahraniční pracovní cesty

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Tereza Šrámková, REED – IT & Technology
+420 607 005 510; tereza.sramkova@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.