Back to results list

HR Koordinátor

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Temporary
Shift Type: N/A Applications: 7
Posted: about 1 month ago Reference: X3-488470

IX. kerületben lévő adattárolással foglalkozó nemzetközi partnerünk részére

HR KOORDINÁTOR

pozícióba határozott időre keresünk kollégát!

Ha szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni egy önálló HR koordinátori szerepben, akkor jelentkezz!

Feladatok:

Lokálisan első számú kontakt a HR folyamatok központosításával kapcsolatban felmerülő feladatok során

HR adminisztráció (pl. személyes adatok tárolása elektronikusan és online, beléptetés/kiléptetés, szerződéskészítés)

Bérszámfejtés teljeskörű előkészítése, adatok begyűjtése

Cafetéria modul kezelése

On-boarding folyamat megszervezése

Részvétel a toborzásban, szervezési feladatok ellátása

Kapcsolattartás a nemzetközi menedzsmenttel

Elvárások:

Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás (szóban/írásban)

2-3 év HR asszisztensi tapasztalat

Jó szervező-és priorizációs készség

Microsoft Office és HR szoftver ismerete

Önállóan és csapatban való munkavégzés készsége

Amit ajánlunk:

Komplex tapasztalatszerzési lehetőség neves multinacionális vállalatnál

Homeoffice lehetőség

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

Frekventált helyen lévő, könnyen megközelíthető iroda