Back to results list

HR Generalista (Túrkeve)

Location: Túrkeve Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: about 1 month ago Reference: X3-504376

Multinacionális partnercégünkhöz HR Generalista munkatársat keresünk Túrkeve lokációba.

Miért jó ez a lehetőség?
• Szakmai fejlesztés
• Versenyképes juttatási csomag
• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Feladatok:
• Toborzási, kiválasztási folyamat koordinálása
• A jelentkezők előszűrése, kiválasztása, javaslattétel az alkalmazásukat illetően
• Személyügyi, munkajogi kérdések megválaszolása
• Dolgozói képzések, fejlesztések kidolgozása és koordinálása
• Kapcsolattartás a hatóságokkal (munkaügyi osztályok, nagykövetségek)
• Kapcsolattartás a dolgozókkal és felső vezetéssel
• Általános adminisztráció

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Kiváló szervezőkészség, proaktív gondolkodásmód
• Jó kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés
Előny:
• Legalább 1-2 éves HR területen kiválasztásban szerzett tapasztalat
• Munkajogi alapismeretek