Back to results list

HR Generalista (Nagykáta)

Location: NAGYKÁTA, PEST, HUNGARY Salary: , Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: 2 months ago Reference: X3-327437

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnercégünk gyáregységébe keresünk HR Generalista pozícióba kollégát Nagykátára.

Amiért ez egy jó lehetőség Számodra:

• Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőséget kínálunk egy multinacionális, modern vállalati környezetben
• Versenyképes fizetést és juttatásokat
• Támogatást, hogy értékes tapasztalatokat szerezz HR területen
• Támogatást szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában

Feladatok:

• Szervezetfejlesztési vagy egyéb területet érintő projektekben való részvétel
• Részvétel a vállalat emberi erőforrás rendszereinek fejlesztési projektjeiben
• A vezetők és munkavállalók szakmai támogatása
• Teljesítményértékelő rendszer működtetése, az ehhez szükséges oktatások levezetése
• A szükséges tréningek szervezésében részvétel, egyes esetekben tréningek levezetése
• A toborzási folyamat teljes körű lebonyolítása
• Onboarding/exit interjú folyamatok működtetése
• Belső szabályzatok előkészítése és azok kialakításában, bevezetéseben való részétel
• Vállalatirányítási rendszer kezelése, adatok naprakészen tartása
• A havi bérszámfejtési záráshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok és egyéb munkaügyi adminisztrációk ellátása
• Javadalmazási és juttatási rendszer működtetése, dokumentálása
• A munkaszerződések, munkaköri leírások változásainak követése, dokumentálása
• HR kimutatások, riportok készítése
• Belső kommunikáció elősegítése, szervezeti bejelentések megírása
• Rendezvények, vállalati programok szervezése, lebonyolítása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség, gazdasági vagy HR terület előny
• Minimum 3 éves HR generalistaként gyártási, multinacionális területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• Magas szintű számítástechnikai ismeretek: MS Office

Lokáció: Nagykáta