Back to results list

HR Generalista (Ercsi)

Location: ERCSI, FEJÉR, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: about 2 months ago Reference: X3-504396

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnercégünk számára keresünk Humán Erőforrás Generalista pozícióba kollégát Ercsiben lévő ügyfelünkhöz.

Amit kínálnak:
• Versenyképes bér
• Teljesítményalapú bónusz
• Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
• Cafeteria juttatás
• Kedvezményes meleg étkezés
• Sokrétű, változatos feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség

A legfontosabb feladatok:

• Napi kapcsolattartás a dolgozókkal, reagálás személyügyi kérdésekre, kérésekre
• HR szakmai tanácsadás a támogatott üzleti területek vezetői számára
• Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása fizikai, mérnöki és adminisztratív munkakörökben, új dolgozók integrálási folyamatának felügyelete
• Munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
• Bérszámfejtés előkészítés, adatszolgáltatás a kiszervezett bérszámfejtés felé
• Külsős szolgáltatókkal történő kapcsolattartás és ügyintézés
• Altalános HR adminisztráció és riportálás
• Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő részvétel

Elvárások:
• Felsőfokú HR/gazdasági/pszichológus végzettség
• Legalább 2 év gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett
• Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
• Tapasztalat munkaügyi és toborzás-kiválasztási fókusszal
• Naprakész munkajogi ismeretek
• Interjútechnikák ismerete és magabiztos alkalmazási képessége
• Gyakorlatias MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• Nagyfokú empátia és emberismeret
• Önállóság, proaktivitás