Back to results list

Hardverfejlesztő mérnök (Layout)

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3042859

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:
• Elektronikai alkatrészek modelljeinek létrehozása PCB-Layout tervező rendszerekhez
• Gyártástechnológiai és gyártói előírások implementálása
• Gépjárműelektronikai vezérlőegységek layout projektjeinek támogatása
• Szoros együttműködés hazai és nemzetközi fejlesztőpartnerekkel, társosztályokkal
Amit elvárunk:
• Bsc. vagy Msc.villamosmérnök képesítés
• Elektronikai és digitális-technikai ismeretek
• Képes önálló és szisztematikus munkavégzésre
• Tárgyalóképes Angol vagy Német nyelvismeret
• Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete (pl.: OrCAD, Protel, Altium stb.)
• Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek (pl: NYÁK, SMT)
• Munkatapasztalat nemzetközi fejlesztőcsapatban
Amit kínálunk:
• Rugalmas munkaidő
• Juttatások és szolgáltatások
• Gyermekgondozási támogatások
• Orvosi szolgáltatások
• Dolgozói kedvezmények
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
• Helyi parkolás
• Étkeztetés
• Helyi tömegközlekedési lehetőségek
• Tér a kreativitásnak
• Városi infrastruktúrák
Lokáció: Budapest

Kapcsolat:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06 1 8833 575