Back to results list

Hardverfejlesztő mérnök (EMC)

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3042832

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:
• Kapcsolási rajzok, nyomtatott áramköri tervek értelmezése és felülvizsgálata EMC szempontból
• Kapcsoló üzemű tápegységek és motorvezérlő elektronika EMC optimalizálása alacsony zavarkibocsátásra (emisszió)
• Aktív együttműködés projektvezetéssel és fejlesztő mérnökökkel
• EMC (elektromágneses kompatibilitás) követelmények értelmezése
• EMC teszt felépítések és szabványok ismerete
• Rezonancia analízis
• EMC tesztek tervezése, fejlesztői tesztek végrehajtása, EMC-s forrópontok analízise
Amit elvárunk:
• Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (teljesítményelektronika szakirány előny)
• Analóg és digitális kapcsolások fejlesztésével kapcsolatos alapos ismeretek és tapasztalat
• Mikrokontrolleres alkalmazásokkal kapcsolatos tapasztalat
• Jó problémamegoldó készség
• Magabiztos fellépés
• Önálló, felelősségteljes és szisztematikus munkavégzés
• Tanulásra, technikai fejlődésre való igény
• Kezdeményezőkészség, kreativitás
• Magas szintű szervezési és kommunikációs készségek
• Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Rugalmas munkaidő
• Juttatások és szolgáltatások
• Gyermekgondozási támogatások
• Orvosi szolgáltatások
• Dolgozói kedvezmények
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
• Helyi parkolás
• Étkeztetés
• Helyi tömegközlekedési lehetőségek
• Tér a kreativitásnak
• Városi infrastruktúrák
Lokáció: Budapest

Kapcsolat:

Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06 1 8833 575