Back to results list

Hardverfejlesztő

Location: Budapest Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3042877

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:
• Teljesítményelektronikai vezérlőegységek HW fejlesztése
• DCDC-átalakító és inverter áramköri modulok kapcsolási rajzainak elemzése
• Kapcsolások és áramköri elemek számítása és szimulációja
• Kapcsolattartás nemzetközi vevőkkel, beszállítókkal valamint szoros együttműködés nemzetközi fejlesztőcsapattal
• Új termékek sorozatgyártásba vezetésének támogatása
• Sorozatban futó termékek fejlesztés oldali támogatása: hibaanalízis, gyártósori tesztelés, változásmanagement valamint változások bevezetése
Amit elvárunk:
• Villamosmérnöki végzettség
• Analóg és digitális kapcsolások ismerete
• Elektromos mérések vagy gyártósori elektronikai tesztelés területén szerzett tapasztalat
• Kiváló elemzőkészség, önálló munkavégzés, csapatmunkában való jártasság, jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség
• Jó német vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Rugalmas munkaidő
• Juttatások és szolgáltatások
• Gyermekgondozási támogatások
• Orvosi szolgáltatások
• Dolgozói kedvezmények
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
• Helyi parkolás
• Étkeztetés
• Helyi tömegközlekedési lehetőségek
• Tér a kreativitásnak
• Városi infrastruktúrák
Lokáció: Budapest

Kapcsolat:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06 1 8833 575