Back to results list

Hardver projektvezető

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3042853
Hardverfejlesztő mérnök (HW Projektvezető)

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:
• Hardver mérnökökből álló projektcsapat technikai vezetése és koordinálása
• A HW részprojektre vonatkoztatva a minőségi és költségcélok valamint a határidők biztosítása
• Fejlesztés projektek tervezése, irányítása és követése az előírt fejlesztési folyamatnak megfelelően
• További területekkel (pl. szoftver, gyártás) való együttműködés és a feladatok szinkronizálása egy nemzetközi fejlesztői csapatban
• A gyártástámogatás koordinálása elektronikus tesztelés és minőségbiztosítási témákban
• Ajánlatkészítés támogatása, esettanulmány, ill. koncepciók kidolgozása
Amit elvárunk:
• Villamosmérnöki végzettség
• Alapos elektronikai ismeretek, tapasztalat HW fejlesztésben
• Autóipari környezetben szerzett tapasztalat előny
• Projektvezetői tapasztalat előny
• Nagyfokú kezdeményezőkészség, önálló és szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség és kitartás
• Kitűnő német és/vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
• A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
• Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Lokáció: Budapest

Kapcsolat:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06 1 8833 575