Back to results list

Gyártási projektvezető

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 19 days ago Reference: 3059584
Orvosi műszereket fejlesztő és gyártó partnercégünk keres
munkakörbe mérnök kollégát.

Főbb feladatok
• A hozzá tartozó géptípusok teljes ismerete
• A géptípushoz tartozó koordinációs feladatok ellátása
• A termékekhez minden beépülő komponens biztosítása, a beszállítók kiválasztásától kezdve a BOM-ok részletes ismeretén át
• Ezek kezelése az ERP rendszerben
• Prototípus alkatrészek beérkezésének koordinálása
• Részvétel az új beszállítók felkutatásában és kiválasztásában
• Részt vesz és felügyeli a mérnökséggel együttműködve az első minták átvételi folyamatát (FAIR, CO).
• Részvétel a terméket érintő minden változtatás bevezetésében, vagy kivezetésében
• Projektek kezelése a prototípusfázistól a termelés kezdetéig, a következőkre vonatkozóan: termelés tervezés, beszerzés, határidők és termékköltségek
• A gyártási igények ütemezése az ERP rendszerben (a projekt követelményei, a megrendelői megrendelés vagy az ügyfél előrejelzése szerint)

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség, lehetőleg Műszaki, Logisztikai, Informatikai vagy Gazdasági területen.
• Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
• Tapasztalat koordinációs, project vezetési területe
• Angol, közép szintű nyelvtudás, írásban és szóban is magabiztos kommunikáció
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel kiemelt mélyebb ismerete
• Prezentációk készítésében és előadásában való jártasság
• ERP rendszer felhasználói szintű ismerete
• Aktuális logisztikai folyamatok alapvető ismerete
• Minőség orientált látásmód
• Jó elemző- és szervezőkészség
• Kitűnő kapcsolatteremtő képesség, jó csapatjátékos
• Fejlett problémafelismerő- és problémamegoldó-készség
• Önálló munkavégzés
• Műszaki ismeretek
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• SAP felhasználó szintű ismerete
• Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlődési lehetőséget
• Modern munkakörnyezetet
• Cafeteriát

Szükséges nyelvtudás:
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Budapest