Back to results list

Fuvarszervező

Location: Újhartyán Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 1 day ago Reference: 3114524
Pest megye déli részén autópályán könnyedén megközelíthető multinacionális építőipari gyártó vállalat keres munkatársat az alábbi pozícióra:
Export fuvarszervező

Feladatok:
• Kiszállítások megszervezése vevői igények alapján,törekedve a legoptimálisabb fuvareszközök kihasználására
• Fuvarozók és targoncások szakmai felügyelete, napi munkaszervezés
• Folyamatos információ áramlás biztosítása
• Fuvardokumentációk vezetése
• Leltárban való részvétel
• Heti riportok készítésa
• Csoportvezető helyettesítése során a másodosztályú panelek teljes körű ügyintézése

Elvárások:
• min. 1 év hasonló munkakörben végzett tapasztalat
• pozitív személyiség
• önálló munkavégzés
• csapattag
• proaktív, kreatív problémamegoldó személyiség
• jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• nyelvismeret: középfokú angol, aktívan szóban és írásban egyaránt

Juttatás:
• versenyképes alapfizetés
• cafeteria
• utazási költség- térítése

Lokáció: Pest megye, Újhartyán

Kontakt:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06 1 8833 575