Back to results list

front-end developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3043887
Frontend fejlesztő

Elvárások:
• minimum annyi év tapasztalattal rendelkezel, amivel OOP js programozási tapasztalatra tettél szert
• ReactJS, Flux, Angular, TDD ismereteid vannak, vagy szeretnél megismerkedni velük
• csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
• érdeklődsz az új technológiák kipróbálására iránt
• architekt feladatoktól nem ijedsz meg
• szeretsz és tudsz agilis módszertanban dolgozni (főleg kanban)
Feladatok:
• Javascript, OOP. TDD. HTML, CSS.
Amit kínálunk:
• szuper csapat és légkör
• izgalmas projektek
• cutting edge technológiák alkalmazásának lehetősége
• versenyképes fizetés
• nálunk elfelejtheted a smartyt, az ezer éves technológiákat
• lehetőség ujjal mutogatni a backendesekre :)

Kapcsolat:
Ravasz Borbála
Borbala.ravasz@reedglobal.com
+361/88-33-511