Back to results list

Front-end Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Temporary
Posted: about 1 month ago Reference: 3039751
Hazai szoftverfejlesztő megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Front-end fejlesztő

Főbb feladatok

• Budapesti ügyfeleknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői munka ellátása
• Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Elvárások

• HTML, CSS, Javascript elmélyült ismerete
• jQuery alapvető ismerete
• AngularJS vagy más frontend-keretrendszer ismerete
• proaktivitás, jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, önálló strukturált gondolkodás
• 1-2 év szoftverfejlesztői tapasztalat, elsősorban webes frontend fejlesztésben
• konstruktivitás, csapatban gondolkodás képessége
• írás-olvasás angol nyelven, legalább szakmai szövegek

Előnyök

• Bootstrap ismerete
• Agilis módszertanok ismerete
• Banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Kisebb szakmai csoportok irányításban szerzett tapasztalat
• Frontend-rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
• Backend fejlesztői tapasztalat

Amit a cég ajánl

• tapasztalatnak megfelelő fizetés
• dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
• laptop, mobiltelefon
• változatos feladatok, új kihívások, új technológiák

Lokáció: Budapest

Kapcsolattartó

Hegedűs Flóra
flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 883 3518