Back to results list

Finance Analyst with English

Location: BRNO Salary: 480000 - 540000 CZK Per Annum
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: 3 months ago Reference: 3058006
Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici finančního analytika s angličtinou. Pokud chcete využít své ekonomické i jazykové znalosti, zašlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:
• Příprava finančních analýz a ad hoc reportů
• Spolupráce na tvorbě forecastů a cash flow
• Analýza dat
• Spolupráce s účetním oddělením
• Reporting
• Práce v MS Excel

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxe na obdobné pozici
• Komunikativní znalost angličtiny
• Velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu
• Znalost podvojného účetnictví
• Analytické myšlení

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Flexibilní pracovní doba
• Roční bonusy
• Stravenky
• Dovolená navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odborné i jazykové kurzy

Místo pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Pavla Kopecká, REED – Accountancy and Finance
+420 607 005 512; pavla.kopecka@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.