Back to results list

Értékesítési és Beszerzési vezető helyettes

Location: Sz-Sz-B megye Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 2 months ago Reference: X3-451785

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalt kollégát  Értékesítési és Beszerzési vezető helyettes pozícióba, az Észak-Kelet Magyarországi régióba.

Amit kínálunk:
• Nemzetközi hátterű vállalat
• Versenyképes jövedelem
• Céges autó, laptop, telefon
• Családias légkör
• Nemzetközi tréningek
• Home office

Feladatok:
• Direkt és indirekt beszerzéshez kapcsolódó anyagok és szolgáltatások beszerzésének menedzselése
• Beszerzési stratégia kialakítása és megvalósítása a vállalat célkitűzéseinek megfelelően
• Új beszállítói lehetőségek/partnerek feltérképezése, a beszerzési piac folyamatos elemzése
• Árkalkulációk készítése, egyeztetése az anyavállalattal
• Beszerzési és értékesítési folyamatok javítása, hatékonyságuk növelése
• A csapatba tartozó kollégák szakmai irányítása, motiválása.
• Saját beszerzési, értékesítési feladatok ellátása
• Riportok és beszámolók összeállítása, mutatószámok követése, döntés előkészítés a felső vezetés irányába
• Kapcsolattartás az cégcsoport központjával és a beszállítókkal
• Együttműködés a vállalat társosztályaival és a vállalatcsoport egyéb beszerzési szervezeteivel
• Költségcsökkentési potenciálok meghatározása és megvalósítása

Elvárások:
• Min. 5 év vezetői tapasztalat, értékesítés-beszerzés területen
• Felsőfokú gazdasági, műszaki, vagy logisztikai végzettség
• MS Office magabiztos felhasználói ismeretek
• Aktív német és angol nyelvtudás írásban és szóban - előnyt jelent

Apply directly to Dóra Varga - Recruitment Consultant for a short, pressure free and confidential discussion on this role and other opportunities.
Tel: +36 1 8833 563
E-mail: dora.varga@reedglobal.com
Web page: www.reedglobal.hu