Back to results list

Embedded Linux Developer

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 2 months ago Reference: X3-416165

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk új kollégát

Expert Linux / C++ Software developer pozícióba

Feladatok:

  • Önvezető metró vezérlési szoftverének fejlesztése,
  • Linux/Debian operációs rendszer szintű integrálás,
  • Automatizált tesztek fejlesztése,
  • Technikai dokumentációk készítése,
  • Együttműködés nemzetközi fejlesztő csapatokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok,
  • Linux architektúra tudás,
  • Legalább 2 éves C++ programozói munkatapasztalat,
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • Megoldásorientált szemlélet, kreativitás és analitikus gondolkodás.

Előnyök:

  • Vasútirányítási rendszerek, szabványok ismerete,
  • Git verziókezelő tudás,
  • Continuous Integration tapasztalat,
  • Agilis módszertanok ismerete.

Amire számíthatsz partnercégünknél:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • A cég értékeli a teljesítményt, és az egyéni hozzájárulást
  • Figyelembe veszik és értékelik a különböző gondolkodásmódokat

Lokáció:

Budapest

Kontact:

Ginál Dóra

Dora.ginal@reed.com

+36 70 621 6517