Back to results list

Electrical Design Engineer

Location: PLZEŇ Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 29 days ago Reference: 3099802
Pro předního evropského výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu a společnost s rozsáhlou tradicí výroby, Reed v současné době hledá konstruktéra pro elektrickou konstrukci.

Náplň práce:

• zodpovědnost za tvorbu konstrukčních celků včetně změnového řízení
• spolupráce s ostatními útvary společnosti
• tvorba technické dokumentace a kooperace s vývojem
• tvorba dokumentace vyrobitelnosti daných dílů
• komunikace napříč výrobou

Nabízíme:

• zajímavé finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc nad rámec ZP
• dotované stravování v prostorách společnosti
• zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd.)
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
• nástup možný ihned

Požadujeme:

• SŠ elektro
• znalost CAD systémů (AutoCAD, Catia V5, EPLAN,...)
• znalost SmarTeam výhodou
• AJ nebo NJ

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na spolupráci.

Jan Voženílek
Recruitment Consultant
REED Engineering