Back to results list

.NET Developer

Location: Budapest Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 25 days ago Reference: 3070717
Egyedi üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk
.NET szoftverfejlesztő kollégát.

Feladatok:

• Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
• Adatbázis tervezése és fejlesztése

Elvárások:

• Rendelkezz megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén
• Legyen tapasztalatod a Visual Studio használatában
• Ne jelentsen problémát egy MS SQL lekérdezés megírása
• Objektum - orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal
• Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni
• Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudásod

Előnyt jelent:

• Rendelkezel Microsoft minősítéssel
• Beható ismereteid vannak a Windows platform területén
• Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
• Felhasználói és / vagy fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal
• Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
• Használtál már a munkád során WPF-et vagy WCF-et

Amit biztosítunk:

• Változatos projektek
• Friss technológiák
• Szakmai kihívások
• Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
• MCPD vizsgák – minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

Lokáció:
Budapest

Elérhetőség:
Seres Rita
rita.seres@reedglobal.com
06 1 8833-514