Back to results list

Datový Architekt

Location: Praha Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 26 days ago Reference: 3055521
REED spolupracuje s významnou mezinárodní společností, leaderem v oblasti BI a DWH. Pro tuto společnost hledám odborníka na pozici Datový Architek.

Jako Datový Architekt budete pracovan a projektu, jehož cílem je vytvoření konceptu a následná realizace nového datového skladu.

Co budete dělat:
• Analýzu a návrh architektury klasické části DWH včetně otázek multitenance pro více zemí, procesu vývoje a release managementu, správy metadat, dokumentace.
• Analýzu a návrh architektury komponent moderního data management řešení jako je úložiště a zpracování dat pro IoT scénáře, integrace velkých dat, využití BigData technologií, zapojení Cloudových úložišť atd.
• Přípravu a vyhodnocení technologických PoC.
• Přípravu a vyhodnocení RFI různých vendorů, komunikace s vendory.
• Spolupracovat v expertním týmu pěti podobně zaměřených seniorů.
• Definiovat agendy BICC a governance analytické platformy.
• Přípravovat a vyhodnocovat TCO navrhovaných řešení.

Vaše znalosti a zkušenosti:
• Expertní znalost DWH/BI řešení, praktické zkušenosti s implementací.
• Znalost moderních analytických platforem a architektur (např. Lambda architektura).
• Orientace v různých platformách a nástrojích pro on-premise, cloud a hybridní scénáře.
• Orientace v technologiích vhodných pro zpracování velkých dat (Big Data), např. Hadoop, NoSQL database, MPP databáze.
• Orientace v technologiích vhodných pro IoT řešení.
• Znalost procesů a nástrojů vhodných pro governance analytické platformy.
• Komunikativní znalost angličtiny

Lokalita: Praha
Start: dle dohody
Plat: velmi atraktivní

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Zdeněk Breburda
Principal Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Mob: +420 702 118 603
www.linkedin.com/in/zdenekb
zdenek.breburda@reedglobal.com