Back to results list

Customer Logistic Agent

Location: BRNO Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: 2 months ago Reference: 3095151
REED hledá komunikativního kandidáta se znalostí angličtiny, který by se přidal k týmu logistické podpory nadnárodní společnosti vyrábějící motory, která je zásadním dodavatelem světových automobilových značek.

Náplň práce:

• Přijímá, analyzuje, zpracovává a sleduje objednávky zákazníků až po expedici a zadává všechny příslušné operace do systému.
• Vystavuje nabídky (cena a termín) v případě, že se jedná o přímého zákazníka. Průběžně sleduje nové zakázky, týkající se poprodejního servisu a potvrzuje termíny dodání v systému. Včas tyto termíny aktualizuje a informuje zákazníky o změnách.
• Zajišťuje zpětnou informovanost zákazníka v případě změny domluvených podmínek (zejména pak termínu nebo změny způsobu dopravy).
• Koordinuje dodávky (příprava, interní upomínání, expedice, dodací listy, fakturace, příjem plateb), zajišťuje denní kontrolu disponibility dílců, kontrolu dodávek, skluzu v dodávkách.
• Sleduje termíny a případně upomíná interní i externí dodavatele.

Potřebné dovednosti a zkušenosti:
• Dobrá znalost angličtiny (min B1) a znalost českého nebo slovenského jazyka
• Znalost francouzštiny, němčiny nebo ruštiny výhodou
• komunikační a organizační schopnosti
• praxe v jednání se zákazníkem či v logistice vítána
• velmi dobrá orientace v MS Office
• vhodné i pro absolventy

Benefity:
• Platové ocenění v rozmezí 25 – 28 000 Kč měsíčně
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Systém odměn a bonusů vázaných na výsledek práce (podíly na zisku, pololetní prémie)
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Denně dotované teplé jídlo, dotované nápoje
• Příspěvek 2000 Kč měsíčně na životní pojištění nebo na penzijní připojištění
• Teambuldingové, kulturní a rozvojové akce
• Práci ve stabilní a prosperující společnosti
• Možnost kariérního postupu

Lokalita: Brno, Česká republika
Pracovní doba: Flexibilní
Možný nástup: Ihned
Výběrové řízení: 1 kolo osobního pohovoru

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Jana Lauermannová, REED – MSS
+420 727 947 609; jana.lauermannova@reedglobal.com, https://www.linkedin.com/in/janalauer

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.