Back to results list

Business Analytik

Location: Prague Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 17 days ago Reference: 3109984
Pro jednu z předních konzultačních společností v oblasti vývoje softwaru REED hledá šikovného Business Analytika, který pomůže dotáhnout projekty v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví do zdárného konce.

Popis pozice:

• analýza požadavků na základě potřeb klienta
• tvorba technické dokumentace
• podíl na optimalizaci procesů
• komunikace s vývojovým týmem

Váš profil:

• praxe v oblasti business analýzy ideálně dva roky, ale junioři jsou také vítáni
• analytické a logické myšlení
• velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, možnost homeoffice
• odborný růst a rozvoj dovedností - školení, jazykové kurzy
• stravenky, flexipassy
• firemní pernamentku na volnočasovou aktivitu
• a hlavně spokojené kolegy kolem sebe

Lokalita: Praha
Nástup: dle dohody
Plat: dle zkušeností

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.
Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajův souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Lima Pozanová
IT Recruitment Consultant
Email lima.pozanova@reedglobal.com
Mob: +420 725 826 428
www.linkedin.com/in/lima-pozanová/