Back to results list

atlassian tanácsadó

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3042562
Partnercégünk termékbevezetési projektjeihez Atlassian tanácsadó kollégát keres.

Téged keresünk, ha
• Atlassian termékek (elsősorban JIRA, Confluence, JIRA ServiceDesk) telepítésével, optimalizálásával, üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkezel
• nagyon érdekelnek az Atlassian termékek és ezt akarod megtanulni, ezen a területen akarsz karriert építeni
• megérted ügyfelek üzleti igényeit
• tudsz csapatban és rendszerben gondolkodni
• képes vagy hatékony problémamegoldásra
• munkádat igényesen dokumentálod
A következő feladatokban számítunk rád:
• Ügyfeleink igényeinek, üzleti folyamatainak felmérése, megértése, elemzése.
• Ügyfeleink aktuális üzleti folyamatait legjobban kiszolgáló Atlassian megoldás megtervezése.
• A megtervezett rendszer telepítése, konfigurálása, optimalizálása, dokumentálása, auditálása.
• Megvalósított rendszer oktatása.
• Terméktámogatás (support).
Előnyt jelent, ha rendelkezel
• angol nyelvtudással
• JAVA-s alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalattal
• Linux/Windows üzemeltetési tapasztalattal
• Fejlesztői tapasztalattal

Amit kínálunk:
• Változatos feladatokban vehetsz részt, és folyamatosan tanulhatsz.
(Nagy rendelkezésre állású, nagy ügyfeleket kiszolgáló megoldások megvalósítása, a folyamatok elemzésétől a megoldás implementálásáig.)
• Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz.
• Kiváló munkahelyi környezet, eszközök és hangulat.
• 3-as Metro, Duna Plaza, Tesco a közelben.

Lokáció: Budapest

Elérhetőség:
Ravasz Borbála
borbala.ravasz@reedglobal.com
+36 1 8833 511