Back to results list

Asistent/ka obchodního oddělení

Location: MLADÁ BOLESLAV Salary: 24000.00 - 26000.00 CZK Per Month
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3053507
Ve spolupráci s naším klientem, mezinárodní společností v oblasti FMCG, obsazujeme pozici Sales Asistenta/ky. Pracovat budete v Prodašicích (okres Mladá Boleslav), kde budete podporovat kolegy z obchodního oddělení. Jedná se o rozmanitou pozici, na které uplatníte dobrou znalost práce s Excelem, která je podmínkou.

Co bude Vaším úkolem:
• Podpora obchodního oddělení
• Příprava podkladů pro obchodní manažery
• Zadávání dat do interních systémů
• Správa zákaznických dat
• Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
• Příprava promočních akcí, spolupráce s odděleními marketingu a logistiky
• Další administrativní činnosti dle potřeb obchodního oddělení

Váš profil:
• Pokročilý uživatel MS Office, zejména dobrá uživatelská znalost Excelu
• Vzdělání: minimálně SŠ s maturitou, ideálně ekonomický směr
• Angličtina - minimálně základní znalost
• Praxe v FMCG společnosti je výhodou
• Výhodou ŘP sk. B
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci, schopnost samostatně řešit problémy, komunikační dovednosti

Náš klient nabízí:
• 5 týdnů dovolené
• Částečně flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na stravování
• Služební telefon
• Kurzy Aj a další školení v rámci firmy
• Nákup firemních výrobků za zvýhodněné ceny
• Zázemí úspěšné a stabilní firmy, smlouvu na HPP

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Chcete-li zůstat v kontaktu a sledovat pozice, na kterých právě pracujeme, spojte se se mnou na síti LinkedIn https://www.linkedin.com/in/evasalkova/

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materialů dáváte souhlas ke shromáždování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů v souladu se zákonec č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.