Back to results list

Aplikační inženýr/PLC programátor - Automatizace

Location: Praha Salary: 60000.00 - 70000.00 CZK Per Month
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3052377
Jedna z největších společností, která působí v České republice v oboru automatizace a disponuje vlastním výrobním závodem, hledá do svého týmu pro pobočku v Praze - Aplikačního inženýra v oblasti hydrauliky

Co bude vaším úkolem ?

• komunikace se zákazníky, vzdálená podpora zákazníků a oživování strojů u zákazníka
• vývoj aplikací PLC
• návrhy technických řešení s ohledem na nabídku společnosti
• podpora při vývoji a realizaci specifických zákaznických řešení
• příprava a realizace školení u zákazníka

Na co se můžete těšit ?

• velice motivující platové ohodnocení
• zajímavé projekty v dynamickém kolektivu
• velice moderní pracovní prostředí
• vzdělávání - společnost investuje mnoho prostředků do zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců

Jak by měl vypadat ideální profil ?

• znalost programování PLC
• zkušenosti z oblasti hydrauliky - velkou výhodou
• komunikativní znalost anglického jazyka
• vyhl 50.
• ochota cestovat cca 30% času (tuzemsko i zahraničí)

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV na email : jan.vozenilek@reedglobal.com

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budu se těšit na případnou spolupráci,

Jan Voženílek
Recruitment Consultant
REED Engineering
Palladium, námìstí Republiky 1, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Tel: (+420) 220 873 604 (Direct) | Mob: (+420) 727 902 035