Back to results list

Accountant with French or German (junior/senior)

Location: BRNO Salary: 300000 - 360000 CZK Per Annum
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Posted: 28 days ago Reference: 3058022
Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní s FJ nebo NJ. Pokud chcete využít své ekonomické i jazykové znalosti, zašlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:
• Podílení se na komplexním účtování (především GL, ale také AR, AP)
• Spolupráce na měsíčních/ročních účetních závěrkách
• Rekonciliace účtů
• Spolupráce s auditory
• Podílení se na optimalizaci procesů
• Práce v SAP

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
• Komunikativní znalost francouzštiny nebo němčiny
• Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
• Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
• Práce na PC – excel, word

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Flexibilní pracovní doba
• Roční bonusy
• Stravenky
• Dovolená navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odborné i jazykové kurzy

Místo pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Pavla Kopecká, REED – Accountancy and Finance
+420 607 005 512; pavla.kopecka@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.